Fiber Optik Cale Stripper 3.0mm için 2.0mm 0.9mm

Fiber Optik Cale Stripper 3.0mm için 2.0mm 0.9mm

● Ürün Açıklamaları: ► Birinci Delik: Ceketini 1,6 - 3,0 mm'den 900 mikron'a kadar tamponlama; ► İkinci Delik: 900 mikron ila 250 mikron kaplamalı sıyırma tamponu ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Ürün Açıklaması:
► Birinci Delik: Ceketin 1,6 - 3,0 mm'den 900 mikron'a kadar tamponlanması;
► İkinci Delik: 900 mikron ile 250 mikron arası kaplamayı çıkartan tampon;
► Üçüncü Delik: 250 mikron ile 125 mikron arası cam elyaf çekirdeği sıyırma kaplaması.

Bu Fiber Optik Stripper 1.6-3 mm lif ceketini 600-900 mikron tampon kaplamaya kadar şeritlendirir. İkinci delik, 600-900 mikron tampon kaplamayı 250 mikron kaplamaya kadar şeritler ve üçüncü delik, 250 mikron kabloyu çentik veya çizik olmadan cam elyaftan çıkarmak için kullanılır. Sap TPR (Termoplastik Kauçuk) ve alet 6 "'dan yapılmıştır.


● Özellikler:
► 125 mikron kaplamalı elyaf ortaya çıkarmak için 250 mikron tampon kaplamayı sıyırmak için;
► 140 μm çapında delik ve bıçaktaki V açılımı 250 mikron tampon kaplamanın 125 mikron liften çıkarılmasını sağlar;
► 2-3 mm elyaf ceketini sıyırmak için ikinci delik;
► Fabrikada önceden ayarlanmış- herhangi bir ayarlama gerekmez;
► Cam elyafı çizmeyin veya leke sürmeyin;
► Tüm sıyırma yüzeyleri temiz, pürüzsüz şeritleri sağlamak için hassas toleranslara göre üretilir;
► Konforlu kavrama, ergonomik tutamaçlar;
► Kullanılmadığı zaman aracı kapalı tutmak için kilitleyin.


● Paketleme Bilgisi:

isim

Fiber Optik Stripper

uzunluk

110mm

Renk

Sarı

Malzeme

Paslanmaz çelik

Uygulama

125 mikron kaplı fiber ortaya çıkarmak için 250 mikron tampon kaplamayı sıyırmak için

Parça No.

FOCC-0986

image001 (001) .jpg

Notlar: Bu araç, kaplamaları optik fiberden sıyırmak için manuel olarak çalışan bir kesme cihazıdır ve tel veya Kevlar® kesmek veya çizmek için tasarlanmamıştır.  


● Hızlı Ayrıntılar:
Soyma, füzyon birleştirme için hazırlık aşamasında optik elyaf çevresindeki koruyucu polimer kaplamayı kaldırma eylemidir, bu nedenle, kaliteli bir elyaf sıyırıcı, dış ceketi optik bir fiber kablodan güvenle ve verimli bir şekilde çıkarır ve fiber yapım işlemini hızlandırmanıza yardımcı olabilir Şebeke bakım çalışması yapmak ve aşırı ağ kesintilerini önlemek.

● FİBER OPTİK ŞERİTÖR Talimat Sayfası:

1. Aletin ucundaki daha büyük sıyırma çentiği, 2 mm'den 3 mm'ye kadar değişen boyutlarda fiber ceketin çıkarılması için kullanılabilir. Aleti sıkıca kavrayarak, ceketin çevresindeki aleti kapatın ve ceket malzemesini soyun.

2. Kevlar® mukavemet elemanları varsa, Miller KS-1 veya 86-1 / 2SF Kevlar® makasları gibi bir "Kevlar® kesici" kullanarak kesiniz.

3. Mil noktasına en yakın küçük sıyırma çentiği, tek bir işlemde, 125μm lifi ortaya çıkarmak için 900μm ve 250μm kaplamaları (900μm ve 250μm aynı anda çıkarılır) kaldırmak üzere tasarlanmıştır. a. Elyafı küçük çentik içine yerleştirin. b. Aleti elyafla kare şeklinde kapatın. Tamamıyla kapatın, ancak sıkmayın. Elyaf konstrüksiyonuna bağlı olarak, aleti hafifçe eğmek sıyırmayı artırabilir. c. Aleti, lifin ucuna doğru çekin ve sabit bir basınç uygulayın. Arzu edilen bitmiş uzunluğu elde etmek için birkaç kısa şerit önermekteyiz.

Not: Her zaman elyaf sıyırma çentik temiz ve herhangi bir enkaz temiz olduğundan emin olun.

image003.jpg


Hoşgeldiniz fabrikamızda 3.0mm 2.0mm 0.9mm için fiber optik cale striptizci satın almak. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: Fiber optik cale stripper for 3.0mm 2.0mm 0.9mm, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, fiyatları, alımı, fiyat, satın al
Bir çift:Fiber Optik Parlatma Filmi30μ 9μ 1μ ADS Sonraki:Ücretsiz

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz