Ultra Sonik Temizleme Makinesi

Ultra Sonik Temizleme Makinesi

● Debric'i Çıkarın Yüksek Frekanslı Fiber Optik Bağlayıcı Ultrasonik Temizleme Makinesi 1. Neden Fiber Optik Bağlayıcı Ultrasonik Temizleyiciyi Gerekir?

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

● Hızlı Debriğin Çıkarılması Yüksek Frekanslı Fiber Optik Bağlayıcı Ultrasonik Temizleme Makinesi

1. Neden Fiber Optik Bağlayıcı Ultrasonik Temizleyiciye İhtiyacınız Var?
1970'li yıllardan beri gelişen fiber optik iletişim, bilginin gönderilme ve alınma biçiminde devrim yarattı. Yöntem, bir ışık gönderen optik bir fiber aşağı püskürterek ulaşılır, daha sonra bir sinyal göndermek için modüle bir taşıyıcı dalga formu oluşturmaktadır. Elyafın dar çapı nedeniyle, fiber optik konektörler etkili kalabilmek için temizlenmelidir. Kirli bir fiber bağlantısı sonunda bileşenin arızalanmasına ve bazı durumlarda sistemin tamamına neden olabilir. Kir veya toz gibi yaygın mikroskobik enkaz bile optik sinyallere bulaşmayı engelleyebilir. Buna ek olarak, belirli parçacıklar cam yüzeyine zarar verebilir, bu da gereksiz duruş ve pahalı servis yaratır.

2. Konektörlerde Bulundu¤u Çürüme
Toz ve Kir: Kir ve toz, konektörlerde bulunan yaygın kirleticilerdir. Neredeyse kaçınılmaz olan kir ve toz hava yoluyla yayılabilir veya insan teması ile olabilir.
Yağ: Yağ, insan derisiyle temas sonucu bağlayıcılarda bulunur. İnsan derisi, eldiven giyilmezse, konektörü kirletecek doğal yağlar üretir. Buna ek olarak, WD-40 gibi yağlayıcılar kullanılırsa, aynı zamanda kirlenmeye neden olur. Metalik Flakes: Fiberler ve konektörler çoğu zaman kaplanmış metallerde bulunur. Normal kullanımda bile kaplanmış metal, konektörü etkileyebilecek parçacıklar salabilir. Ayrıca, konektör kuru bir bezle silinmişse, bu konektörü şarj edecek ve metal pulları için bir mıknatıs olacak.

3. Ultrasonik temizleyicinin avantajı?
Fiber Optik'leri Temizleme: Daima Kontrol Edin
Optik fiberlerin hassas doğası, temizlendiğinde yerine getirilmesi için doğru ve yapılandırılmış bir sistem gerektirir. Operatörler, temizleme işlemine başlamadan önce daima fiber optik konektörleri incelemelidir. image001 (001) .jpg


İnceleme hakkında hatırlatıcılar:

Denetime başlamadan önce lazer kaynaklarını kapatın.
Sistem lazerleri hala açıkken fiberin içine bakmayın.
Her iki ucundaki kabloları ayırın.
Fişi çekilmemiş fiber konektörlerine koruyucu bir kap yerleştirin.
Bağlayıcıyı, bölme parçasını veya bileşeni incelemek için bir fiberkop kullanın.
Kullanılmayan koruyucu başlıkları ve temizleme aletlerini (takaslar, tüy bırakmayan bezleri vb.) Steril kaplarda muhafaza ederek muhafaza ediniz.


Ultrasonik Temizleme: Tercih Edilen Yöntem
İplik bırakmayan pamuklu takozlar veya sıkıştırılmış gaz kullanımı dahil, fiber optik temizleme için çeşitli seçenekler vardır. Bununla birlikte hassasiyet gerekliyse ultrasonik sonik temizleme fiber optiklerin ıslak temizlenmesi için tercih edilen yöntem olmuştur. Sabit veya kendi bünyesindeki konektörler için avantajlı olan, ultrasonik temizleme hızlı ve verimli bir şekilde kirleticileri ortadan kaldırır.

Bir temizleme solüsyonu (genellikle propil alkol) ile birlikte fiber optik konektörler kılıfı ile birlikte ultrasonik temizleyicinin odasına yerleştirilir. Daha sonra temizleyici, kir, yağlar, metalik parçacıklar ve diğer kirleticileri hedeflemek için yüksek bir ultrason frekansı kullanır. Daha sonra kir ve kir, konektörlerden ve bileşenlerden herhangi bir hasar görmeden veya onlara daha fazla kirlenme olmaksızın çıkarılır. Birçok ultrasonik temizleyici, sıcaklık açısından ayarlanabilir seçeneklerin yanı sıra sesli dahili zamanlayıcılar ve ayarlanabilir temizleme yoğunluğu seviyelerine sahiptir.


● Makineyi Temizleme Özelliği:
► Tüm paslanmaz çelik - uzun yıllara dayanan sorunsuz performans sağlar;
► Endüstride en gelişmiş dönüştürücü tasarım;
► Simultane teknoloji - herhangi bir sistemin en yüksek performansını sağlar;
Duran dalgaları ortadan kaldırır ve tüm tabanca yüzeyleri için güvenli bir temizleme ortamı sağlar;
► Sektördeki en iyi garanti - doğrudan sistemi tasarlayan ve kuran destek ekibimizle konuşursunuz;
► Ayrıntılı bakım sağlamak için iki temizleme işlemi.


● Özellikler:

model

Degas ile FOCC-020T

Tank büyüklüğü

240 * 135 * 100mm

Ultrasonik güç

120W / 60W

Isıtma Gücü

100W

kronometre

0 ~ 30 dk ayarlanabilir

Isıtıcı

Normal ~ 80 ℃

Diğerleri

SUS sepeti, kapak

 

Özellikler

Bir Makine
İki Temizleme İşlemi:
Hassas temizlik için tam dalga;
Kaba temizlik için yarım dalga;


Temel Bilgiler:

Medyayı Temizleme

Islak Temizleme

Hassaslığı Temizleme

Hassas endüstriyel temizlik

Prensip

Fiziksel ve Kimyasal

Şart

Yeni Orijinal Türü

özellik

Çevre Dostu

Ultrasonik Güç

120W

Özel Fonksiyon

Gaz Giderme ve İki Temizleme Döngüsü

Taşıma Paketi

Taşıma PaketiBireysel Karton Kutusu

köken

Çin Anakarası

Otomasyon

Yarı otomatik


● Diğer Öneri:

Deponun boyutu yedek parçalarınız için uygun değilse, depoda bulunan diğer büyük ultrasonik temizleyiciyiz. İhtiyacınız olan herhangi bir özel fonksiyonlu ultrasonik temizleme makinası tasarlayabilir ve üretebiliriz.


● Nakliye Bilgisi:
1 Adet İçin Ölçüm: 0.018CBM
CBM başına 48 adet
Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


● FOCC Hizmeti.
► Garanti:
FOCC ultrasonik temizleyici için 12 ay garanti.
Ömür boyu teknik destek
Garanti süresi içinde herhangi bir teknik problem çıkarsa, yedek parçalar ücretsiz gönderilecektir.

► Avantaj:
1. Sorularınızı 24 çalışma saatinde cevaplayın.
2. Deneyimli personel, tüm sorularınızı akıcı İngilizce olarak cevaplar.
3. OEM miktarı büyükse kullanılabilir.
4. Çok tüm ürünlerimiz için rekabetçi teklifi.
5. En önemli şey kalite ürünümüz, tasarımımız yenilikçi, endüstriyel kalitede devre kartı seçmek, gelişmiş üretim hattımız ve çok sıkı kalite kontrol prosedürlerine sahip olduğumuz, arıza oranı% 2'den az olmasıdır. Bu satırdaki en düşük değer.

► Hammadde Kontrolü:
Hammadde tedarikçilerimizin çoğu en iyisidir, bizim kalite kontrol mühendisi ve mühendisleri kaliteli ürünü temin etmek için adım adım hammadde sıkı denetimi yaparlar. Herhangi bir niteliksiz malzeme, en iyi kaliteyi garanti etmek için reddedilecektir. Bu çöküşün bıraktığı enerji, bir deterjana parçaları ve topakları arasındaki bağları koparmaya yardımcı olacak.

►% 100 ürün denetimi:
Biz QC ekibi% 100 nitelikli makine sağlamak için üretim sürecini kontrol ederdim. Her bir ünite paketlenmeden önce en az 4 saat önce test edilecek ve satış elemanı kontrolleriniz için muayene resimleri gönderecektir.


Fabrikamızla ultra sonik temizleme makinesini satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak özel siparişleri de karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.

Hot Tags: Ultra sonik temizleme makinesi, Çin, fabrika, tedarikçi, üretici, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın almak
Bir çift:Ekleme Kaybı ve İadesi Kaybı Makinesi Fiber Optik Test Cihazları Sonraki:VFL Fiber Optik Görsel Hata Bulucu Fibre Arıza Bulucu 10wm

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz