ABS Kutusunda 1x16 PLC Fiber Optik Bölücü

ABS Kutusunda 1x16 PLC Fiber Optik Bölücü

Bu PLC Bölücü Modülü, 2 mm'lik sağlamlaştırılmış fiber ceketler ve SC FC LC fiber optik konektör ile 3 mm'ye kadar olan bir ABS kutusu olarak adlandırılan plastik bir modüldür

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

ABS Kutusunda 1x16 PLC Fiber Optik Bölücü


ABS splitter, PON ağlarında en yaygın olarak kullanılır. İç optik bileşenler ve kablo için uygun koruma sağlar, aynı zamanda rahat ve güvenilir kurulum için tasarlanmıştır, ancak hacmi oldukça fazladır. Çoğunlukla çeşitli bağlantı ve dağıtım ürünleri (dış mekan fiber dağıtım kutusu) veya ağ dolapları için kullanılır.

Planar ışık dalgası devresi (PLC) splitter, merkez ofisten optik sinyalleri birden çok yere aktarmak için silika optik dalga kılavuzu teknolojisiyle üretilen bir optik güç yönetim cihazı türüdür.



Özellikler:


Düşük giriş kayıplı

Düşük Polarizasyona Bağımlı Kayb

Mükemmel Çevresel Kararlılık

Mükemmel Mekanik Kararlılık

Telcordia GR-1221 ve GR-1209


1x16 ABS PLC Bölücü Kutusu

Fiber Mod: Tek Modlu Corning SMF-28e

1 x Giriş Fiberleri

16 x Çıkış Lifleri

G675A1 Fiber

Fiber ceketleme 2mm 3.0mm ceket

Uzunluk: 1,5 metre bacaklar

ABS kutu tipi modül

Tak ve Çalıştır Hazır

İsteğe bağlı: Özel konektör yapılandırmaları ve kombinasyonları


Uygulamalar:


Noktaya Fiber (FTTX)

Evde Fiber (FTTH)

Pasif Optik Ağlar (PON)

Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON)

Yerel Alan Ağları (LAN)

Kablo TV (CATV)

Test ekipmanı



Teknik parametre





Parametre 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64
Elyaf Türü G.657A G.657A G.657A G.657A G.657A G.657A
Çalışma Dalga Boyu (nm) ~ 1650 1260 ~ 1650 1260 ~ 1650 1260 ~ 1650 1260 ~ 1650 1260 ~ 1650 1260
Tipik Ekleme Kaybı (dB) 3.7 6.8 10 13 16 19.5
Maksimum Ekleme Kaybı (dB) 4 7.2 10.5 13.5 16.9 21
Maksimum Kayb Eşzersizliği (dB) 0.4 0.6 0.8 1.2 1.5 2.5
Minimum Getiri Kaybı (dB) 50 50 50 50 50 50
Maks. PDL (dB) 0.2 0.2 0.3 0.3 0.3 0.4
Min Yönlilik (dB) 55 55 55 55 55 55
Maksimum Dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB) 0.3 0.3 0.3 0.5 0.5 0.8
Maksimum Sıcaklığa Bağımlı Kaybı (-40 ~ 85 ° C) 0.5 0.5 0.5 0.8 0.8 1
Çalışma Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85 -40 ~ 85



Ürün Detayları


Paket Stili ABS Modülü Yapılandırma Türü 1x4
Elyaf Türü Tek Kelimeli G.657A1 Bağlayıcı Türü LC / UPC SC / APC
Fiber Çapı 2.0mm Pigtail Uzunluğu 1.5m
Ekleme Kaybı ≤7.0dB Geri dönüş kaybı ≥50dB
Kayıp Eşitliği ≤0.6dB Yönelme 55dB
Polarizasyona Bağımlı Kayb ≤0.2dB Sıcaklığa Bağımlı Kayb ≤0.5dB
Dalgaboyu Bağımlı Kaybı ≤0.3dB Çalışma Bant Genişliği 1260 ~ 1650nm
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85 ° C Depolama sıcaklığı -40 ~ 85 ° C



1x16 box plc splitter focc.jpg

Fabrikamızla birlikte abs kutusunda 1x16 pl fiber optik splitter'i satın almaya hoş geldiniz. Çin'in önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak biz de özel siparişleri karşılıyoruz. Şimdi fiyatı ve teklifi bizimle görüşün.
Hot Tags: 1x16 plc fiber optik splitter in abs box, Çin, fabrika, tedarikcı, üretici, fiyat, kişiselleştirilmiş, fiyatlı al
Bir çift:1x32 PLC Fiber Dağıtıcı Plastik ABS Kutusu Paketi, SC / APC 2.0mm, 3.0mm Sonraki:1x8 PLC Fiber Dağıtıcı, ABS Modülü LC / UPC 2.0mm

Sorgulama

You Might Also Like