1x8 SC UPC Ekleme Modülü Fiber Optik PLC Ayırıcı.

1x8 SC UPC Ekleme Modülü Fiber Optik PLC Ayırıcı.

Düzlemsel ışık dalgası devresi (PLC) ayırıcı, silika optik dalga kılavuzu teknolojisi kullanılarak üretilen bir tür optik güç yönetimi cihazıdır. Küçük boyutlu, yüksek güvenilirlikli, geniş çalışma dalga boyu aralığına ve kanaldan kanala kadar iyi bir düzeneğe sahiptir ve PON şebekelerinde optik sinyal gücü bölme işlemini gerçekleştirmek için yaygın olarak kullanılmaktadır ...

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1x8 SC UPC Ekleme Modülü Fiber Optik PLC Splitter

Düzlemsel dalga kılavuzu ışık optik distribütörü (PLC Splitter), entegre bir düzlemsel dalga kılavuzu türüdür

Optik cihaz, 1260nm ~ 1650nm olabilir, bu kadar geniş bir ışık gücü rezervasyonu gerçekleştirmede dalga boyu aralığı dağılımı, 1390nm, 1490nm kullanılan EPON teknolojisini kapsar.

ve 1550nm üç dalga boyları. EPON Ethernet pasif optik ağ erişimi için özellikle uygundur

teknoloji FTTP fiber ağ sistemi, genişbantlı pasif optik optik dağıtıcı (POS) kullanın.

1x8 SC UPC Splitter-21x8 SC UPC Splitter-3


1x8 SC UPC Splitter-41x8 SC UPC Splitter-5


1x8 SC UPC Splitter-61x8 SC UPC Splitter-7




Uygulama:
Noktaya Elyaf (FTTX)
Eve Fibe (FTTH)
Pasif Optik Ağlar (PON)
Gigabit Pasif Optik Ağlar (GPON)
Yerel Alan Ağları (LAN)
Kablolu Televizyon (CATV)
Test ekipmanı

Özellikleri:
Düşük ekleme kaybı
Düşük Polarizasyon Bağımlı Kaybı
Mükemmel Çevre İstikrarı
Mükemmel Mekanik Kararlılık


1x8 SC UPC Splitter-8

1x8 SC UPC Splitter-9

Şartname:
1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64 bölmeleri
2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 2x32, 2x64 bölmeleri
Dış kılıflarda 2 mm ve 3 mm'ye kadar fiber kılıf
ABS kutu tipi veya metal kutu içinde / modül kaset tipi
SC / UPC, SC / APC, LC / UPC, LC / APC, FC / UPC, FC / APC, ST / UPC bağlantı seçenekleri
Özel bağlayıcı yapılandırmaları ve kombinasyonları


Standartlar:

Standardına uymak

GR-1209-CORE ve GR-1221-CORE
• RoHS

Depolama / Çalışma Sıcaklığı: -40 ° C ila +80 ° C



Özellikler

  1 × N PLC Ayırıcı

Parametreler

1 × 2

1 x 4

1 x 8

1 x 16

1 x 32

1 x 64

Çalışma Dalgaboyu (nm)

~ 1650 1260

Elyaf Türü

SMF-28e veya müşteri belirtildi

Ekleme Kaybı (dB) (S / P Sınıfı)

4.0 / 3.8

7.3 / 7.0

10.5 / 10.2

13.7 / 13.5

16.9 / 16.5

21.0 / 20.5

Kayıp Tekdüzelik (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.5

Geri Dönüş Kaybı (dB) (S / P Sınıfı)

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

50/55

Polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB)

0.2

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Yönlülük (dB)

55

55

55

55

55

55

Dalga Boyu Bağımlı Kaybı (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

Sıcaklık Kararlılığı (-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

0.5

Çalışma Sıcaklığı (℃)

-40 ~ 85

Depolama Sıcaklığı (℃)

-40 ~ 85

Ambalaj Boyutları (mm) (L × G × Y)

40 x 4 x 4

40 x 4 x 4

40 x 4 x 4

40 x 4 x 4

50 x 7 x 4

60 x 12 x 4


Paketleme

1. blister kutu ambalaj

1x8 SC UPC Splitter-101x8 SC UPC Splitter-11

2. karton ambalaj

1x8 SC UPC Splitter-121x8 SC UPC Splitter-13

1x8 SC UPC Splitter-14

Hot Tags: 1x8 sc upc ekleme modülü fiber optik plc splitter., Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, teklif, özelleştirilmiş, fiyat, satın al
Bir çift:Ücretsiz Sonraki:1x4 PLC SCU / SCU Splitter Mikro Mini Tüp Tipi

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz