PLC Splitter 1 x 4

PLC Splitter 1 x 4

Singlemode G.657A1 lif, giriş/çıkış 900μm, 1260-1650nm, esas olarak fiber ek yeri kapanması, optik dağıtım kutusu ve gerek PON sisteminde splice eskiden

Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

1 x 4 Fiber optik ABS kutusu türü PLC splitter 0.9mm SC/APC ile



Temel özellikleri


Kompakt paket-küçük uygulama ve yüksek yoğunluk alanları için uygun

Telcordia GR-1209 ve GR-1221-CORE uyumlu

-40 + 85 ° C çalışma sıcaklığı için dekor malzeme mantolama

Büyük küçük harf duyarlı G657A Bend lif

Düşük ekleme kaybı ve PDL

Yüksek polarizasyon yok olma oranı ve mükemmel homojenlik

Özgün tasarımlar ve Configuartions ve destek endüstri standart uygulamalar sağlar

 

Uygulamalar


FTTx Deployments(GPON/BPON/EPON)

CCTV/CATV bağlantılar

Erişim/Metro ağları

Uzun mesafe telekomünikasyon

 

Bağlantı noktaları1 × 21 × 41 × 81 × 161 × 321 × 64
Dalga boyu (nm) çalışma1260 ~ 1650
Ekleme kaybı (dB)Max(P/S)3.8/4.07.1/7.310.2/10.513.5/13.716.5/16.820.5/21.0
Kaybı tekdüzelik (dB)Max0,60,60.81.21.52.5
PDL (dB)Max0,150,150,250,30,30,3
Dönüş kaybı (dB)MinUPC:50 APC:55
Yönsel (dB)Min55
Standart giriş FiberBüyük küçük harf duyarlı SM tek Fiber (ITU G.657A) viraj
Standart çıkış FiberBüyük küçük harf duyarlı SM şerit Fiber (ITU G.657A) viraj
Standart çıkış rengiMavi, turuncu, yeşil, kahverengi, gri, beyaz, kırmızı, siyah (TIA/EIA 598-B)
Max.Optical Power(mw)300
Nem Range(rh)%5 ~ % 85
Çalışma Temperature(°C)-40 ~ + 85
Depolama Temperature(°C)-40 ~ + 85
Bağlayıcı seçenekleriniFC/SC/LC/ST/MU/E2000
Paketleme SeçenekleriAygıt çıplak * Mini tüp * ABS modülü * LGX kutusu * 19'' / 23'' Rafa monteli
* Telcordia GR-1221-CORE ve G-1209-CORE uyumlu.
* Premium spec elde edilebilir üzerinde rica. (P / S:Premium notu/standart sınıf)
* Tipik değeri 23 ° c bağlayıcılar kayıp olmadan.

packing of PLC splitter.jpgsplitter PLC.jpg

1X4 box type splitter.jpg

fiber optic spliiter 1x4.jpg

image.png


BİZİM AVANTAJLARI

1. düşük Minimum Sipariş Adedi

2. OEM ve ODM hizmeti kullanılabilir.

3. fabrika satışı doğrudan daha rekabetçi fiyat.

5. iyi kalite kontrol. Var 3 kere teslim edilmeden önce kontrol kalite.

6. ücretsiz örnekleri mevcuttur. Hatta özelleştirilmiş die kesilmiş parçalar da mevcuttur.

7. müşteri örnekleri/siparişlerin tümünde var olmak yazmak ve gizlilik korunur. Müşteriler kolaylık ve tatmin edici yeniden sipariş edebilirsiniz.

image.png




1 x 4 plc dallandırıcıyla fabrikamız satın hoş geldiniz. Bir önde gelen üreticileri ve tedarikçileri Çin'olarak, biz de özelleştirilmiş sipariş edilir. Fiyat ve şimdi teklif bize danışın.
Hot Tags: PLC splitter 1 x 4, Çin, fabrika, tedarikçiler, üreticiler, tırnak, özelleştirilmiş, fiyat, satın
Bir çift:1x2 PLC Fiber Splitter, Mini Modül, SC / UPC Sonraki:1x16 PLC Fiber Dağıtıcı, Mini Modül, 900μm, SC

Sorgulama

Bunları da sevebilirsiniz